Velcro Grāmatas - Attīsties spēlējoties

Kas ir Velcro Grāmatas.

Velcro Grāmatas ir darbnīca Jūrmalā, kurā tiek izgatavotas didaktiskās spēles bērniem vecumā no 1 gada. Galvenā Velcro Grāmatu Misija ir - Attīsties spēlējoties.


Vēsture.

Darbnīcas Velcro Grāmatas vēsture ir ļoti vienkārša. Kā visi interneta veikali ar precēm priekš bērniem, arī Velcro Grāmatas sākās ar vēlmi dot labāko savam mazulim. Tā jaunā māmiņa neapzināti sāka izveidot vairākkārt lietojamus materiālus priekš dažādu tēmu izzināšanas, kuru nebija Latvijas tirgū un kas palīdzēja mazuļa runas attīstībai un ātrai iemaņu apgūšanai. Pēc tam mēģināju to realizēt pārdošanai, ievērojot visus aizsardzības pasākumus. Nosaukums Velcro Grāmatas saka visu pats par sevi - grāmatas ar lipekļiem. Uz doto mirkli Velcro Grāmatas tā ir darbnīca, kura ar katru mēnesi attīstās un izdod arvien jaunas grāmatas, ne tikai mācībām, bet arī izklaidei.


Materiāls un tehnika.

Ikdienas darbā mēs izmantojam profesionālus printerus, kvalitatīvai materiāla drukai, ploterus skaistai un precīzai detaļu izgriešanai, spēcīgus laminētājus laminācijas plēves apstrādei, griešanas aprīkojumu un citas tehnikas vienības, lai izgatavotu kvalitatīvas un lietošanai drošas grāmatiņas.


Individuālā pieeja.

Visas grāmatiņas ir iespējams personalizēt. Uz grāmatiņu vāka ir iespējams izvietot Jūsu bērniņa vārdu. Ja Jūs, mūsu veikalā, nevarat atrast piemērotu produktu Jūsu bērnam, droši sazinieties ar mums, lai izstāstītu savas vēlmes un mēs Jums palīdzēsim piemeklēt, vai izveidot jaunu produktu, lai atrastu labāko veidu, kā iepriecināt jūsu bērnu.


Veidots ar mīlestību.

Katru grāmatu, katru spēli, katru detaļu mēs veidojam ar lielu iedvesmu, jo šis process mums sagādā prieku un gandarījumu. Tāpēc jūsu atsauksmes un mūsu produkcijas mazo īpašnieku bildes ir mūsu motivācija turpināt attīstīties un izveidot arvien jaunas grāmatas un spēles.


Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos